Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gietrzwałdzie

ul. Spacerowa 14a, 11-036 Gietrzwałd

 

Regulamin wynagradzania (tekst jednolity)

Załącznik nr 1 do Zarządzenie Nr 9/2021
Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gietrzwałdzie
z dnia 30 lipca 2021 r.

 

Regulaminu wynagradzania pracowników samorządowych zatrudnionych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej
w Gietrzwałdzie

 

Rozdział 1
PRZEPISY OGÓLNE

 

§ 1

  1. Postanowienia Regulaminu dotyczą wyłącznie pracowników samorządowych zatrudnionych
    w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Gietrzwałdzie na podstawie umowy o pracę.
  2. Do dnia 31 grudnia 2011r. w stosunku do pracowników samorządowych mianowanych stosuje się przepisy rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie zasad wynagradzania pracowników samorządowych obowiązującego w momencie wejścia w życie ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych.

 

§ 2

Regulamin określa zasady i warunki wynagradzania za pracę oraz świadczenia związane z pracą
i warunki ich przyznawania, z wyłączeniem świadczeń z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych w tym:

  1. wymagania kwalifikacyjne pracowników,
  2. szczegółowe warunki wynagradzania, w tym maksymalny poziom wynagrodzenia zasadniczego,
  3. warunki przyznawania oraz warunki i sposób wypłacania dodatku funkcyjnego i specjalnego, premii, nagród uznaniowych, wynagrodzenia prowizyjnego, jednorazowej odprawy emerytalnej, nagrody jubileuszowej oraz innych świadczeń wynikających ze stosunku pracy.

 

§ 3

Ilekroć w Regulaminie jest mowa o:

  1. pracodawcy – rozumie się przez to Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gietrzwałdzie.
  2. kierownika urzędu – rozumie się przez to Kierownika GOPS, lub osobę, którą Kierownik upoważnił do wykonywania czynności w sprawach z zakresu prawa pracy w swoim imieniu.
  3. pracowniku – rozumie się przez to osobę zatrudnioną w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej
    w Gietrzwałdzie na podstawie umowy o pracę, bez względu na wymiar czasu pracy.
  4. ustawie – rozumie się ustawę z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (jednolity tekst Dz. U. z 2019 r, poz. 1282).
  5. rozporządzeniu w sprawie zasad wynagradzania – rozumie się przez to rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 15 maja 2018 r. w sprawie zasad wynagradzania pracowników samorządowych (jednolity tekst Dz. U. z 2018 r., poz. 936 ze zm.).
  6. Kodeksie pracy – rozumie się ustawę z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (jednolity tekst Dz. U. z 2019 r., poz. 1040 ze zm.).

 

§ 4

  1. Wynagrodzenie przysługuje za pracę faktycznie wykonaną.
  2. Za czas niewykonywania pracy pracownik zachowuje prawo do wynagrodzenia tylko wówczas, gdy przepisy prawa pracy tak stanowią.
  3. Przed dopuszczeniem do pracy, nowo zatrudniony pracownik zaznajamia się z niniejszym Regulaminem.
  4. Oświadczenie pracownika o zapoznaniu się z Regulaminem zostaje douczone do jego akt osobowych.

 

Rozdział 2
WYNAGRODZENIE ZA PRACĘ

 

2.1. Wynagrodzenie zasadnicze


 

§ 5

  1. W Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Gietrzwałdzie obowiązuje czasowy system wynagradzania, polegający na ustaleniu dla poszczególnych pracowników kategorii zaszeregowania i stawek wynagradzania zasadniczego.
  2. Podstawą ustalenia wynagrodzenia zasadniczego dla pracownika jest tabela stanowiąca załącznik Nr 1 do niniejszego Regulaminu.
  3. Podstawą ustalenia kategorii zaszeregowania pracownika, uzależnionej od zajmowanego stanowiska pracy jest tabela stanowiąca załącznik Nr 2 niniejszego Regulaminu.
  4. Decyzję o zastosowaniu dla danego pracownika stawki osobistego zaszeregowania podejmuje pracodawca.
  5. W uzasadnionych przypadkach pracodawca może skrócić pracownikowi okres pracy zawodowej wymagany na danym stanowisku, z wyłączeniem stanowisk, dla których wymagany okres pracy zawodowej określają odrębne przepisy oraz art. 5 ust. 2 i art. 6 ust. 4 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. Nr 223, poz. 1458).

 

2.2. Dodatek funkcyjny

 

§ 6

  1. Pracownikom zatrudnionym na stanowiskach związanych z kierowaniem zespołem przysługuje dodatek funkcyjny.
  2. Dodatek funkcyjny przysługuje również pracownikom zatrudnionym na stanowiskach niezwiązanych z kierowaniem zespołem, dla których przewiduje się dodatek funkcyjny.
  3. Tabele stawek dodatku funkcyjnego stanowi załącznik Nr 3 do niniejszego Regulaminu.
  4. Prawo do dodatku funkcyjnego powstaje od pierwszego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpiło powierzenie stanowiska kierowniczego lub sprawowanie funkcji, a jeżeli powierzenie stanowiska lub sprawowanie funkcji nastąpiło pierwszego dnia miesiąca – od tego dnia.
  5. Pracownik, któremu powierzono stanowisko lub funkcję na czas określony, traci prawo do dodatku z końcem miesiąca, w którym upłynął okres. Dotyczy to również wcześniejszego odwołania ze stanowiska lub funkcji.
  6. Dodatek funkcyjny nie przysługuje w okresie nieusprawiedliwionej nieobecności w pracy, w okresie za który nie przysługuje wynagrodzenie zasadnicze, oraz od pierwszego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym pracownik zaprzestał pełnienia z innych powodów obowiązków, do których jest przypisany ten dodatek, a jeżeli zaprzestanie pełnienia obowiązków nastąpiło od pierwszego dnia miesiąca – od tego dnia.
  7. Dodatek funkcyjny jest proporcjonalnie zmniejszany za okres pobierania zasiłku z ubezpieczenia społecznego, świadczenia rehabilitacyjnego, korzystania z urlopu macierzyńskiego, osobistego sprawowania opieki nad dzieckiem oraz za okres pobierania wynagrodzenia chorobowego.
  8. Przepisy dotyczące dodatku funkcyjnego nie dotyczą pracowników zatrudnionych na stanowiskach pomocniczych, obsługi, asystentów, czy też radców prawnych, doradców, którzy wykonują funkcje polegające na merytorycznej koordynacji prac wykonywanych przez innych pracowników.

 

2.3. Dodatek za wieloletnią pracę

 

§ 7

  1. Dodatek za wieloletnią pracę, zwany dodatkiem za wysługę lat przysługuje po 5 latach pracy
    w wysokości wynoszącej 5% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego. Dodatek ten wzrasta o 1% za każdy dalszy rok pracy aż do osiągnięcia 20% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego.
  2. Do okresów pracy uprawniających do dodatku za wysługę lat wlicza się wszystkie poprzednio zakończone okresy zatrudnienia oraz inne okresy, jeżeli z mocy odrębnych przepisów podlegają one wliczeniu do okresu pracy, od którego zależą uprawnienia pracownicze.
  3. Jeżeli praca w urzędzie stanowi dodatkowe zatrudnienie, do okresu dodatkowego zatrudnienia nie podlegają zaliczeniu okresy zatrudnienia podstawowego.
  4. Pracownikowi samorządowemu, który wykonuje pracę w urzędzie w ramach urlopu bezpłatnego udzielonego przez pracodawcę w celu wykonywania tej pracy, do okresu dodatkowego zatrudnienia podlegają zaliczeniu okresy zatrudnienia podstawowego oraz okres zatrudnienia u pracodawcy, który udzielił urlopu – do dnia rozpoczęcia tego urlopu.
  5. Dodatek za wysługę lat jest wypłacany w terminie wypłaty wynagrodzenia:
  1. począwszy od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym pracownik nabył prawo do dodatku lub do wyższej stawki dodatku, jeżeli nabycie prawa nastąpiło w ciągu miesiąca,
  2. za dany miesiąc, jeżeli nabycie prawa do dodatku lub wyższej jego stawki nastąpiło od pierwszego dnia miesiąca.
  1. Dodatek za wysługę lat przysługuje za dni, za które pracownik otrzymuje wynagrodzenie oraz za dni nieobecności w pracy z powodu niezdolności do pracy wskutek choroby bądź konieczności osobistego sprawowania opieki nad dzieckiem lub innym chorym członkiem rodziny, za które pracownik otrzymuje wynagrodzenie lub zasiłek z ubezpieczenia społecznego.
  2. Udokumentowanie okresów zatrudnienia należy do obowiązków pracownika samorządowego.
  3. Niedopełnienie obowiązku udokumentowania lub nienależyte udokumentowanie okresów zatrudnienia przez pracownika nie rodzi roszczeń do wyrównań wstecz.
  4. W przypadku niedopełnienia obowiązku lub nienależytego udokumentowania okresów zatrudnienia dodatek za wysługę lat zostanie przyznany od następnego miesiąca po miesiącu, w którym pracownik udokumentował okresy zatrudnienia.
  5. Dodatek za wysługę lat wypłaca się miesięcznie z dołu, w terminie wypłaty wynagrodzenia.

 

2.4. Dodatek specjalny

 

§ 8

  1. Dodatek specjalny przyznaje się na czas okresowego zwiększenia obowiązków służbowych lub powierzenia dodatkowych zadań.
  2. Dodatek specjalny jest ustalony w zależności od posiadanych środków na wynagrodzenia osobowe pracowników samorządowych.
  3. Wysokość indywidualnego dodatku specjalnego oraz okres, na jaki zostaje przyznany dodatek specjalny ustala każdorazowo pracodawca.
  4. Dodatek specjalny nie ulega zmniejszeniu za czas niezdolności do pracy w skutek choroby, albo zasiłku macierzyńskiego i świadczenia rehabilitacyjnego, bądź konieczności osobistego sprawowania opieki nad dzieckiem lub innym chorym członkiem rodziny, za które pracownik otrzymuje wynagrodzenie chorobowe lub zasiłek z ubezpieczenia społecznego.

 

2.5 Nagroda uznaniowa

 

§ 10

  1. Dla pracowników zatrudnionych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Gietrzwałdzie tworzy się w ramach planowanych środków na wynagrodzenia osobowe, fundusz nagród.
  2. Fundusz nagród obejmuje 3% planowanej wielkości środków na wynagrodzenia dla pracowników GOPS, pozostających w dyspozycji Kierownika GOPS.
  3. Fundusz nagród przeznacza się na nagrody uznaniowe.
  4. Wysokość nagrody uznaniowej ustala się w oparciu o:
  1. ocenę uzyskanych wyników pracy zawodowej,
  2. stopień złożoności i trudności wykonywanych zadań,
  3. dyspozycyjność pracownika w zakresie wykonywania ważnych i pilnych zadań objętych zakresem obowiązków,
  4. wykonywanie dodatkowych zadań poza zakresem obowiązków pracownika,
  5. działania usprawniające na stanowisku pracy.
  1. Pracownik, na którego nałożono karę porządkową w okresie ostatnich 6 miesięcy poprzedzających dzień ustalania prawa do nagrody uznaniowej, traci prawo do tej nagrody.
  2. Nagroda przyznana z funduszu nagród nie ulega zmniejszeniu za czas niezdolności do pracy wskutek choroby, albo zasiłku macierzyńskiego i świadczenia rehabilitacyjnego, bądź konieczności osobistego sprawowania opieki nad dzieckiem lub innym chorym członkiem rodziny, za które pracownik otrzymuje wynagrodzenie chorobowe lub zasiłek z ubezpieczenia społecznego.

 

2.6. Premia uznaniowa

 

§ 11

  1. Wysokość funduszu premiowego określa pracodawca.
  2. W ramach planowanych środków na wynagrodzenia osobowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach pomocniczych i obsługi tworzy się fundusz premiowy, z przeznaczeniem na premie w wysokości 20%.
  3. Premia ma charakter uznaniowy.
  4. Oceny stopnia realizacji powierzonych zadań na danym stanowisku pracy dokonuje bezpośredni przełożony w porozumieniu z pracodawcą.
  5. Premię indywidualną dla poszczególnych pracowników, w ramach posiadanego funduszu przyznaje pracodawca, każdego miesiąca.
  6. Przy przyznawaniu pracownikowi premii pracodawca bierze pod uwagę całokształt jego pracy na zajmowanym stanowisku, a w szczególności:
  1. terminowe i jakościowo dobre wykonywanie zadań służbowych ustalonych zakresem czynności oraz wynikających z bieżących poleceń przełożonego,
  2. stopień złożoności i trudności wykonywanych zadań,
  3. wydajność i operatywność przy wykonywaniu zadań,
  4. dbałość o mienie zakładu pracy,
  5. wykonywania doraźnych zastępstw za osoby nieobecne w pracy,
  6. wykonywania innych doraźnych czynności techniczno - obsługowych, do których pracownik ma kwalifikacje i możliwości ich wykonania,
  1. Indywidualna premia ulega zmniejszeniu w razie:
  1. nienależytego wykonywania zadań służbowych lub niewykonywania poleceń służbowych,
  2. wykonywania w ustawowych godzinach pracy czynności nie związanych z zadaniami służbowymi na stanowisku pracy lub poza nim bez uzgodnienia z pracodawcą,
  3. spóźniania się do pracy,
  4. nieprzestrzegania ładu, porządku na stanowisku pracy,
  5. opuszczania bez wiedzy i zgody pracodawcy miejsca pracy,
  6. nieobecności w pracy z powodu choroby - zwolnienia lekarskiego, o 1% za każdy dzień.
  1. Premii nie przyznaje się, jeżeli pracownik:
  1. opuścił bez usprawiedliwienia jeden lub więcej dni pracy,
  2. w sposób rażący naruszył zasady BHP i p.poż.,
  3. spowodował zagrożenie mienia lub przyczynił się do powstania szkód materialnych,
  4. spożywał alkohol na terenie zakładu pracy lub przebywał na stanowisku pracy w stanie wskazującym na spożycie alkoholu,
  5. w sposób rażący nie wykonał swoich obowiązków służbowych lub dopuścił się do powstania nadużyć na swoim stanowisku pracy,
  1. Za podstawę obliczenia premii przyjmuje się wynagrodzenie zasadnicze wynikające z osobistego zaszeregowania pracownika, ustalone proporcjonalnie do okresu przepracowanego w danym miesiącu.
  2. Premia wypłacana jest w okresach miesięcznych, w terminie wypłaty wynagrodzenia.
  3. Przepisy dotyczące premii dotyczą również pracowników zatrudnionych na stanowiskach pomocniczych i obsługi.

 

2.7. Odprawa emerytalna

 

§ 12

  1. Pracownikowi samorządowemu przechodzącemu na emeryturę lub rentę z tytułu niezdolności do pracy przysługuje jednorazowa odprawa w wysokości określonej art. 38 ust. 3 ustawy
    o pracownikach samorządowych.
  2. Do okresów pracy uprawniających do dodatku za wysługę lat wlicza się wszystkie poprzednio zakończone okresy zatrudnienia oraz inne okresy, jeżeli z mocy odrębnych przepisów podlegają one wliczeniu do okresu pracy, od którego zależą uprawniania pracownicze.
  3. Jeżeli praca w urzędzie stanowi dodatkowe zatrudnienie, do okresu dodatkowego zatrudnienia nie podlegają zaliczeniu okresy zatrudnienia podstawowego.
  4. Pracownikowi samorządowemu, który wykonuje pracę w urzędzie w ramach urlopu bezpłatnego udzielonego przez pracodawcę w celu wykonywania tej pracy, do okresu dodatkowego zatrudnienia podlegają zaliczeniu okresy zatrudnienia podstawowego oraz okres zatrudnienia u pracodawcy, który udzielił urlopu – do dnia rozpoczęcia tego urlopu.
  5. Wynagrodzenie miesięczne do odprawy emerytalnej oblicza się według zasad obowiązujących przy ustalaniu ekwiwalentu pieniężnego za urlop wypoczynkowy.
  6. Jednorazowa odprawa w związku z przejściem na emeryturę lub rentę z tytułu niezdolności do pracy jest wypłacana w dniu ustania stosunku pracy.

 

2.8. Nagroda jubileuszowa

 

§ 13

  1. Pracownikowi przysługuje nagroda jubileuszowa w wysokości określonej art. 38 ust. 2 ustawy o pracownikach samorządowych.
  2. Pracownik nabywa prawo do nagrody w dniu upływu okresu uprawniającego do tej nagrody.
  3. Udokumentowanie okresów zatrudnienia należy do obowiązków pracownika samorządowego.
  4. Niedopełnienie obowiązku udokumentowania lub nienależyte udokumentowanie okresów zatrudnienia przez pracownika nie rodzi roszczeń do wyrównań wstecz.
  5. Wypłata nagrody jubileuszowej następuje z urzędu, tj. bez wniosku pracownika, niezwłocznie po nabyciu do niej prawa.
  6. Do okresów pracy uprawniających do nagrody jubileuszowej wlicza się wszystkie poprzednio zakończone okresy zatrudnienia oraz inne okresy, jeżeli z mocy odrębnych przepisów podlegają one wliczeniu do okresu pracy, od którego zależą uprawniania pracownicze.
  7. Jeżeli praca w urzędzie stanowi dodatkowe zatrudnienie, do okresu dodatkowego zatrudnienia nie podlegają zaliczeniu okresy zatrudnienia podstawowego.
  8. W razie jednoczesnego pozostawiania w więcej niż w jednym stosunku pracy, do okresu pracy uprawniającego do nagrody jubileuszowej wlicza się tylko jeden z tych okresów.
  9. Pracownikowi samorządowemu, który wykonuje pracę w urzędzie w ramach urlopu bezpłatnego udzielonego przez pracodawcę w celu wykonywania tej pracy, do okresu dodatkowego zatrudnienia podlegają zaliczeniu okresy zatrudnienia podstawowego oraz okres zatrudnienia u pracodawcy, który udzielił urlopu – do dnia rozpoczęcia tego urlopu.
  10. Podstawę obliczenia nagrody jubileuszowej stanowi wynagrodzenie przysługujące pracownikowi samorządowemu w dniu nabycia prawa do nagrody, a jeżeli dla pracownika jest to korzystniejsze – wynagrodzenie przysługujące mu w dniu wypłaty.
  11. Jeżeli pracownik samorządowy nabył prawo do nagrody jubileuszowej, będąc zatrudniony w innym wymiarze czasu pracy niż w dniu jej wypłaty, podstawę obliczenia nagrody stanowi wynagrodzenie przysługujące pracownikowi w dniu nabycia prawa do nagrody jubileuszowej.
  12. W razie ustania stosunku pracy w związku z przejściem na emeryturę lub rentę z tytułu niezdolności do pracy pracownikowi samorządowemu, któremu do nabycia prawa do nagrody jubileuszowej brakuje mniej niż 12 miesięcy, licząc od dnia rozwiązania stosunku pracy, nagrodę tę wypłaca się w dniu rozwiązania stosunku pracy.

 

 

Rozdział 3
ŚWIADCZENIA PIENIĘŻNE ZWIĄZANE Z PRACĄ

 

§ 14

Pracownikom przysługują, poza wynagrodzeniem za pracę i wymienionymi dodatkami, również inne świadczenia pieniężne związane z pracą, m.in.:

  1. świadczenia należne w okresie czasowej niezdolności do pracy w oparciu o art./ 92 i 184 Kodeksu pracy oraz przepisy regulujące uprawnienia do świadczeń z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa.
  2. świadczenia przysługujące z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych w oparciu o art. 92 i 2371 Kodeksu pracy oraz przepisy regulujące zakres i wysokość tych świadczeń,
  3. odprawy w związku z powołaniem do służby wojskowej należne w oparciu o przepisy regulujące powszechny obowiązek obrony państwa,
  4. odprawa po śmierci pracownika przysługująca na podstawie art. 93 Kodeksu pracy w wysokości określonej w tym przepisie,
  5. dodatkowe wynagrodzenie roczne, zwane „wynagrodzeniem rocznym” na podstawie przepisów o tym wynagrodzeniu.

 

§ 15

  1. Jeżeli wymagają tego potrzeby jednostki, w której pracownik samorządowy jest zatrudniony, na polecenie przełożonego pracownik może być zobowiązany do wykonywania pracy w godzinach nadliczbowych, w tym w wyjątkowych przypadkach także w porze nocnej oraz w niedzielę i święta.
  2. Za wykonywanie pracy w godzinach nadliczbowych, w porze nocnej oraz w niedzielę i święta pracownikom samorządowym przysługuje odrębne świadczenie ustalone według zasad określonych art. 151 do 1516 Kodeksu pracy oraz art. 42 ust. 1 ustawy, o której mowa w § 3 pkt. 5 Regulaminu.

 

Rozdział 4
POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

§ 16

  1. Wynagrodzenie za pracę dla pracowników urzędu w miesiącach od stycznia do listopada wypłaca się z dołu - w dniu 27 każdego miesiąca.
  2. Wynagrodzenie za pracę dla pracowników urzędu w miesiącu grudniu wypłaca się z dołu - w dniu 20 grudnia.
  3. Jeżeli ustalony dzień wypłaty, określony w ust. 1 i 2 jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzedzającym.
  4. Wynagrodzenie za pracę płatne raz w miesiącu wypłaca się z dołu, niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości, nie później jednak niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego.
  5. Wypłata wynagrodzenia jest dokonywana na wskazany przez pracownika rachunek bankowy, chyba że pracownik złoży w postaci elektronicznej lub papierowej wniosek o wypłatę wynagrodzenia do rąk własnych.

 

§ 17

  1. Wynagrodzenie uzyskane przez pracownika za przepracowany w pełnym wymiarze czasu pracy miesiąc kalendarzowy nie może być niższe niż minimalne wynagrodzenie przysługujące pracownikom zatrudnionym w pełnym wymarsze czasu, ogłaszane w Monitorze Polskim w drodze obwieszczenia Prezesa Rady Ministrów w terminie do dnia 15 września każdego roku.
  2. Jeżeli wynagrodzenie pracownika jest niższe od minimalnego wynagrodzenia ogłaszanego w Monitorze Polskim w drodze obwieszczenia Prezesa Rady Ministrów, pracownikowi przysługuje stosowne wyrównanie, wypłacone za okres każdego miesiąca, łącznie z wynagrodzeniem.

 

§ 18

  1. W zakresie spraw wynikających ze stosunku pracy, nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie, mają zastosowanie przepisy Kodeksu pracy oraz ustawy z dnia 12.03.2004r. o pomocy społecznej (Dz. U. z 2008r. Nr 115, poz. 728 z późniejszymi zmianami).
  2. Spory o roszczenia ze stosunku pracy pracowników samorządowych zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, rozpatrywane są przez sądy pracy.

 

§19

  1. Regulamin wynagradzania wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia podania go do wiadomości pracowników.
  2. Zmiana regulaminu może nastąpić w formie aneksu do regulaminu.

Załączniki:

Załączniki do Regulaminu wynagradzania

Utworzono dnia 15.10.2021, 10:54
Załącznik do regulaminy zmieniony Zarządzeniem nr 12/2021 Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gietrzwałdzie z dnia 1 października 2021r. w sprawie zmiany regulaminu wynagradzania pracowników samorządowych zatrudnionych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Gietrzwałdzie.

Załączniki do Regulaminu wynagradzania

Utworzono dnia 30.07.2021, 07:54

Informacje

Liczba wyświetleń: 1666
Utworzono dnia: 30.07.2021

Historia publikacji

  • 15.10.2021 10:58, Administrator
    Edycja załącznika: Załączniki do Regulaminu wynagradzania
  • 15.10.2021 10:57, Administrator
    Edycja załącznika: Załączniki do Regulaminu wynagradzania
  • 15.10.2021 10:54, Administrator
    Dodanie załącznika: nowy zalacznik do regulaminy X 2021